Hírek

ÁTADTÁK VÁROSUNK ÚJ BÖLCSŐDÉJÉT 2024. május 31., péntek

A Somogy Vármegyei Önkormányzat Balatonföldvár Városával konzorciumban pályázott és nyert forrást bölcsőde kialakítására a Mesevár Óvodánál. A fejlesztés részeként kialakítottak öltözőket, gyermek mosdókat, zuhanyzókat, mosó és vasalóhelyiséget, melegítő konyhát, étkezőt, játék és babakocsi tárolókat, játszóteret, irodát, dolgozói helyiségeket, 12 férőhelyes csoportszobát, továbbá készségfejlesztő eszközöket szereztek be. Az átadó ünnepségen a nemzeti színű szalagot Soltész Miklós államtitkár, Witzmann Mihály országgyűlési képviselő és Bíró Norbert a Somogy Vármegyei Közgyűlés elnöke, Széll Tünde igazgató asszony és városunk polgármestere Holovits Huba vágták át. A mintegy 230 négyzetméter alapterületű Tengerszem bölcsőde júliustól várja a legkisebbeket.