Hírek

Állásajánlat 2022. december 9., péntek

Állásajánlat - kommunikációs vezető

A Balatonföldvári Nonprofit Kft

pályázatot hirdet
kommunikációsvezető
munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:
Határozott 2023.január 01-2023. december 31
A munkavégzés helye:
8623 Balatonföldvár, Erzsébet u 50. Hajózástörténeti Látogatóközpont

Ellátandó feladatok:

1.a kft kommunikációs feladatainak tervezése, stratégiai, tanácsadói anyagok készítése;
2.felkészítő anyagok készítése interjúkhoz vagy más szereplésekhez;
3.sajtókapcsolatok, médiamegkeresések kezelése;
4.sajtóanyagok készítése, sajtóesemények szervezése, sajtómegjelenések értékelése, sajtótanácsadás,
sajtófigyelés
5.akftágazatiegységhonlapjainakésFacebookoldalainaknyomonkövetése,tartalmának
aktualizálásában való közreműködés, javaslatok megfogalmazása.
6.általános kommunikációs tanácsadás;
7.On-line megjelenések statisztikájának folyamatos nyomonkövetése, elemzés, értékelés, javaslat a
látogatottság növelése érdekében
8.kommunikációs eszközök(nyomtatványok,szórólapok,fotók,filmek stb.)készíttetése,
gondoskodás szakszerű terjesztésükről;
9.nyilvántartások vezetése és címlisták, adatbázisok kezelése;
10.reklámok, bemutatók, akciók szervezése;
11.protokoll-lista, illetve címlista összeállítása.
12.kapcsolattartás az együttműködő partnerekkel, egyeztetések dokumentálása
13.kommunikációval kapcsolatos szerződések szakmai véleményezés
14.szakmai látogatások szervezése
15.közreműködés kiadványok terv, kiviteleztetése,

Jogállás:
megbízási jogviszony,melynek során a megbízott minimum heti 30 órát köteles a megbízó
rendelkezésére állni

Illetmény:
megállapodás szerint/ a bérigényta pályázatban fel kell tüntetni,Ft/ hó formában/

Pályázati feltételek:
10 év országos médiában szerzett szakmai tapasztalat,
Magyar állampolgárság,
Cselekvőképesség,
Büntetlen előélet,
felsőfokú képzettség igazolása
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
számlaképesség
B kategóriás jogosítvány,
saját gépkocsi használat térítésmentes vállalása
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:Angolés német nyelv társalgási szintű ismerete
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
szakmai előéletet részletező fényképes önéletrajz,
Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolatai,
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványA munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2023. január01. napjától tölthető be.A pályázat benyújtásának határideje:2022. december 28.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kiss Tibor ügyvezető nyújt, a 06 20 327-8787-os telefonszámon.A pályázatok benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak a Balatonföldvári Nonprofit Kftcímére történő megküldésével (8623 Balatonföldvár, Pf 19. ).

Kérjük a borítékon feltüntetni: kommunikációs vezető

Személyesen:Kiss Tibor,ügyvezető 8623 Balatonföldvár, Erzsébet u 50.(hajózástörténeti látogatóközpont.)A pályázat elbírálásának határideje:2022. december 29.A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
www.balatonfoldvarinonprofitkft.hu. 2022. december 09.Balatonföldvár Város Önkormányzat Hírdetőtáblája Balatonföldvár Petőfi S. u.1. A munkáltatóval kapcsolatban további információt afenti honlapon szerez